"İptal İade Prosedürü"

SİPARİŞİN İPTALİ

Siparişin teslim saatinden 2 saat öncesine kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altında ödeme yapmanız gerekmez. Kredi kartınızdan tahsilat yapılmış veya havale Eft ile ödeme yapılmış ise, tahsilat edilen miktarın sadece geri ödeme sırasında bankanın havale ve eft için kestiği masraf miktarı düşüldükten sonra ödemenizin geri kalan miktarı havale ve eft için 2 iş günü kredi kartı için 5 iş günü içinde iade edilir . Sipariş iptallerini lütfen bize e-mail veya telefon ile bildiriniz.

SİPARİŞ İADESİ

Siparişinizi teslimat sürecinden sonra tazeliği, ürünlerin adeti, verilen sipariş ile teslim edilen ürünün aynı veya benzer olmaması teslimat sürecinde aşırı geçikme gibi tereddütleriniz ve şikayetleriniz var ise firmamız ile telefon yada email ile hemen irtibata geçerek siparişiniz için değiştirme yada iade talebinde bulunabilirsiniz. İade için teslimat saati problemleri ile ilgili aynı gün tazelik farklı ürün problemleri ile ilgili ertesi gün saat :18:00 ' e kadar bildirimlerinizi yaparak siparişlerinizi iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Trabzon Çiçek, kalite politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş bir işletmedir. Müşterilerimiz velinimetimizdir. Trabzon Ece Çiçekçilik müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmez. İstek ve problemlerine müşteri lehine sonuçlandırarak çözüm odaklı çalışma sistemini prensip edinmiştir.